Telefon: 81 503 24 95 
 -

Sport

Mariusz Wlaszczyk wygrywa East Motocross Cup

Zwycięstwem quadowca Domlublin Extreeme Mariusza Wlaszczyka zakończyła się pierwsza runda nowego cyklu zawodów motocrossowych – East Motocross Cup. Nasz reprezentant był bezkonkurencyjny i sięgnął po zwycięstwo w znakomitym stylu. W klasie PRO czwarty był Maciej Więckowski.

 

East Motocross Cup to impreza, która zastąpiła rozgrywane na torach Lublina i okolic Międzynarodowe Mistrzostwa Lubelszczyzny. Zawody po raz pierwszy przeprowadzono na nowopowstałym torze przy ul. Janowskiej, a na maszynie startowej do rywalizacji stanęło blisko dwustu zawodników, w tym Mariusz Wlaszczyk z Quad domlublin team.

Nasz reprezentant musiał się zmagać nie tylko z rywalami, ale również z błotnistym torem. Mimo problemów wygrał rywalizację i zapisał komplet punktów w klasyfikacji generalnej cyklu.

Wyniki klasy quad

1. 998 Mariusz WLASZCZYK (KM Cross Lublin) 100

2. 114 Mirosław WOJNOWSKI (KM Cross Lublin) 88

3. 528 Agata STEFANIAK (KM Cross Lublin) 80

4. 121 Marcin NAWROT (KM Cross Lublin) 38

5. 52 Piotr MIKOŁAJCZAK 36

 

Artur Szczebak mistrzem Polski

Artur Szczebak reprezentujący Quad Racing Team domlublin.pl zaliczył znakomity sezon 2018. Zawodnik KM Cross Lublin zakończył rywalizację z kilkom znaczącymi trofeami.
Quadowiec w 2018 roku ścigał się w zawodach cross contry i motocrossie gdzie reprezentował barwy Lublina. – To był niesamowicie udany sezon dla mnie, ponieważ mogłem się sprawdzić na tle najlepszych zawodników w Polsce i udało mi się osiągnąć bardzo dobre wyniki. Dziękuję szczególnie za wsparcie grupie Domlublin.pl, która była ze mną cały sezon – mówi zawodnik.

Szczebak w rywalizacji cross country sięgnął po tytuł mistrza Polski nie mając sobie równych w tej dyscyplinie. Jechał bardzo równo przez cały sezon i żaden z rywali nie był w stanie choćby zbliżyć się do niego. W rywalizacji motocrossowej Szczebak był trzeci indywidualnie, ale dzięki zdobytym punktom KM Cross Lublin sięgnął po tytuł klubowy.

 

SPEED CAR MOTOR LUBLIN AWANSOWAŁ

Dwa sezon i dwa awanse. Taki sukces mają za sobą żużlowcy Speed Car Motoru Lublin...
Drużyna od początku startów w rozgrywkach żużlowych wspierana jest przez Grupę Domlublin.pl.

Lubelski zespół sukces świętował po zwycięstwie w finale play-off z ROW Rybnik. Dzięki dobrej postawie i ambitnej jeździe podopieczni Dariusza Śledzia wywalczyli awans w znakomitym stylu. W przyszłym sezonie będą natomiast rywalizować w najlepszej żużlowej lidze świata – PGE Ekstralidze. Tego w Lublinie nie było od 23 lat!

Warto podkreślić, że ogromny udział w wywalczeniu awansu przez lubelski zespół miał jego lider –Andreas Jonsson, który przez cały sezon jeździł z logo naszej Grupy na kevlarze. Szwed nie tylko sięgnął po sukces drużynowy, ale pokazał się ze znakomitej strony również w statystykach indywidualnych, zdobywając tytuł najlepiej punktującego żużlowca Nice 1. Ligi.

W przyszłym sezonie Jonsson także będzie reprezentował barwy Speed Car Motoru Lublin. Czy z logo naszej Grupy? O tym poinformujemy wkrótce.

Grupa domlublin.pl sponsorem lubelskiego żużla

Z przyjemnością ogłaszamy, iż Grupa domlublin.pl została sponsorem lubelskiej drużyny żużlowej Speed Car Motor Lublin, występującej na zapleczu Ekstraligi.
Grupa domlublin.pl od lat wspiera lubelski sport, uczestnicząc w największych wydarzeniach sportowych Lublina. Z logo naszej firmy na strojach od lat występują najlepsi motocrossowcy i quadowcy w Polsce, reprezentujący KM Cross. Uczestniczymy także w życiu lokalnych klubów, takich jak Akademia Piłkarska Bronowice, czy klub zapaśniczy Sokół Lublin.
Tym razem postawiliśmy na dyscyplinę, która w Lublinie odbudowuje swoją pozycję – żużel. W sezonie 2018 logo domlublin.pl będzie widoczne na stadionie przy Al. Zygmuntowskich, nasza gruba będzie ponadto sponsorem lidera zespołu – Andrasa Jonssona.

DOMLUBLIN

Wspieramy młodych sportowców 
Sportowy i organizacyjny rozwój klubu od ponad pół roku wspiera Grupa Deweloperska Dom Lublin (domlublin.pl). Zobacz dlaczego w ocenie przedstawiciela grupy Mariusza Wlaszczyka warta współpracować z BRW!