Telefon: 81 503 24 95 
 -

Wysoki poziom wykończenia, czyli luksus w standardzie.

Wysoki poziom wykończenia, czyli luksus w standardzie.
Osiedle Koncertowa Dolina cechują duża funkcjonalność oraz wysoki standard wykończenia. W artykule znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące zastosowanych standardów technicznych i materiałowych

Luksus w standardzie

 

 

Wysoki poziom wykończenia, czyli luksus w standardzie

 

Luksus w standardzie – to hasło, które najlepiej opisuje naszą inwestycję jaką jest Osiedle Koncertowa Dolina. Materiały najlepszej jakości, przemyślane rozwiązania i nowoczesne technologie. Na to wszystko możecie liczyć kupując jedno z dostępnych mieszkań na lubelskim Czechowie.

Projektując nasze osiedle chcieliśmy stworzyć idealne miejsca do życia. Zadbaliśmy o najmniejsze szczegóły, zastosowaliśmy najlepsze rozwiązania i od samego początku pracy przy inwestycji przykładaliśmy dużą wagę do wykończenia. Wszystko po to, aby nasze mieszkania spełniały Wasze wymagania i służyły Wam latami.

Różnice, w porównaniu do innych lubelskich osiedli widać już na pierwszy rzut oka. Wystarczy spojrzeć na zagospodarowanie terenu, które znacząco różni się od większości nowych inwestycji. Tereny przed blokami i między nimi zostały starannie zagospodarowane i wyposażone w odpowiednią infrastrukturę: ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery. Parkingi zlokalizowane są pod ziemią, a wszystkie dojścia i alejki wykonujemy z betonowej kostki brukowej.

Wszystko zostało zaplanowane tak, aby nie tworzyć barier architektonicznych i aby osiedle nie było tylko atrakcyjne dla oka, ale również dostępne dla osób starszych i niepełnosprawnych. Odwiedzając nasze osiedle, można zobaczyć jak dotychczasowe zagospodarowanie wygląda na żywo i jak sprawdzają się nasze pomysły.

 

Zadbaliśmy o wygląd i funkcjonalność

 

Dużo uwagi poświęciliśmy na odpowiednie wykończenie części wspólnych budynków. Klatki schodowe i korytarze są przemyślane i odpowiednio wykończone. Na podłogach zastosowaliśmy płytki gresowe, na ścianach tynk gipsowy. W parkingach podziemnych podłoga jest cementowana i zatarta na gładko, a ściany wykonane z tynku gipsowego malowanego farbą. Zastosowaliśmy także najwyższej klasy stolarkę drzwiową wykonaną według indywidualnego projektu. Wszystko funkcjonalne i estetyczne.

 

W mieszkaniach najwyższy standard

 

Najwięcej ciekawych rozwiązań, zastosowanych z myślą o Waszym komforcie mieszkania, można znaleźć wewnątrz lokali. Posadzki wykonane są z cementu, natomiast na balkonach z betonu. Ściany wewnętrzne wykończone zostały tynkiem gipsowym szpachlowanym i malowaną farbą w kolorze białym. Ściany działowe budowane są z płyt promonta, szpachlowane i malowane białą farbą. Do wykończenia sufitów użyliśmy tynku gipsowego, szpachlowanego i pomalowaliśmy farbą w kolorze białym.

Wysokiej klasy drzwi i okna to kolejne zalety naszych mieszkań. Drzwi wejściowe do każdego mieszkania są wzmocnione, posiadają próg i wizjer w standardzie. Ponadto wyposażone są w dwa zamki oraz stalową klamkę. W kwestii okien, zdecydowaliśmy się zastosować wariant z oknami trzyszybowymi PCV w kolorze drewnopodobnym. Parapety wewnętrzne wykonane są z konglomeratów, natomiast zewnętrzne z blachy powlekanej.

Dużo uwagi poświęciliśmy instalacjom w budynkach. W tym przypadku także postawiliśmy na wysoki standard. Grzejnik suszarkowy w łazience wyposażone jest w głowicę termostatyczną, tak samo jak panele umieszczone w poszczególnych pomieszczeniach. W cenę mieszkania wliczone są ponadto: wentylacja mechaniczna z rekuperacją i chłodzeniem, instalacja elektryczna, teletechniczna i telewizyjna oraz trójfazowe zasilanie kuchenki. Wszystkie przyłącza można dopasować do swoich potrzeb dzięki możliwości samodzielnej aranżacji wnętrza.

Wszystkie wymienione powyżej udogodnienia otrzymujecie w standardzie.