Telefon: 81 503 24 95 
 -

Rozpoczynamy rezerwacje na mieszkania w budynkach 18-25!

Rozpoczynamy rezerwacje na mieszkania w budynkach 18-25!
Chcesz zamieszkać na Osiedlu Koncertowa Dolina? Mamy dla Ciebie doskonałą informację. Właśnie rozpoczęliśmy zapisy na mieszkania w budynkach 18-25!. Przyjdź do naszego biura sprzedaży przy ul. Królewskiej 8/1 i wybieraj spośród 200 mieszkań z nowej oferty. Zapisy prowadzimy jedynie stacjonarnie.

Nasze kameralne osiedle przy ul. Koncertowej na lubelskich Choinach to adres, który cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem osób poszukujących nowego mieszkania. Dlaczego osiedle jest tak popularne? Składa się na to wiele czynników, dzięki którym jest to idealne miejsce do zamieszkania.

Oto kilka ważnych informacji:

- możliwość samodzielnej aranżacji wnętrza, rozmieszczenia ścianek działowych oraz przyłączy elektrycznych

- kameralna architektura oraz otoczenie zieleni. Na osiedlu jest dużo terenów przeznaczonych pod rekreacje

- do budowy naszych budynków wykorzystujemy najwyższej klasy materiały izolacyjne, okna pasywne i wentylację wraz z rekuperacją. W połączeniu z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii mieszkania będą pochłaniały bardzo mało energii cieplnej

- wysoki standard wykończenia. W cenie znajdują się.: tynki gipsowe, powłoka malarska, podejścia pod urządzenia sanitarne, armatura grzewcza, markowa armatura elektryczna, sieci: tv, lan, telefoniczna oraz światłowód, wentylacja mechaniczna z rekuperacją i chłodzeniem. Wysokiej klasy okna i drzwi wejściowe, parapety z aglomarmuru. Dla każdego mieszkania zbilansowane będzie półtora miejsca postojowego dla samochodów, miejsce postojowe dla motocykli i rowerów.

- łatwy dojazd do każdego miejsca w Lublinie, dobry dostęp do komunikacji miejskiej oraz szkół, przedszkoli i obiektów handlowych. Na osiedlu będą miejsca postojowe dla samochodów, motocykli i rowerów na zewnątrz oraz w garażach podziemnych

Wszystkie te argumenty sprawiają, że Osiedle Koncertowa Dolina to idealne miejsce do życia. Dzięki nowej ofercie teraz jedno z mieszkań może być twoje. Zapraszamy do naszego biura, czekamy na Państwa przy ul. Królewskiej 8/1.