Telefon: 81 503 24 95 
 -

Od 26.03.2020 r. rusza sprzedaż Apartamentów Sławinkowskich

Od 26.03.2020 r. rusza sprzedaż Apartamentów Sławinkowskich
Nowoczesne osiedle z apartamentami w Lublinie to znakomite miejsce do życia. Sprawdź naszą ofertę na 32 nowe apartamenty w budynkach J i K, których sprzedaż właśnie się rozpoczyna!

Dlaczego warto?

Przede wszystkim planując budowę kolejnych osiedli w Lublinie, przykładamy olbrzymią wagę do estetyki i wygody mieszkańców. Twórcy projektu Apartamenty Sławinkowskie uwzględnili w nim tereny zielone, małą architekturę osiedlową, taką jak: ławeczki, śmietniki czy place zabaw. Dzięki takiemu podejściu każdy mieszkaniec  znajdzie miejsce do wypoczynku, spędzania czasu z dzieckiem, bezpiecznych spacerów oraz spotkań z sąsiadami. Postaraliśmy się, by samochody mogły parkować na wyznaczonych do tego miejscach, również w indywidualnych i podziemnych garażach. Apartamenty położone na parterze posiadają indywidualne ogródki, które dowolnie można zagospodarować. Z kolei te na wyższych piętrach wyposażone są w przestronne balkony i tarasy.

Cechują nas innowacyjne rozwiązania

Skupiamy się na użyciu najnowocześniejszych technologii dostępnych w branży budowlanej, korzystamy z pracy doświadczonych ekip, które wyróżniają się starannością i profesjonalnym podejściem do zleconych prac. Wiemy, jak ważna jest jakość mieszkań, dlatego bazujemy na sprawdzonych materiałach wykończeniowych, dzięki czemu nasze mieszkania można bardzo szybko umeblować i się do nich wprowadzić. Każdy przyszły mieszkaniec apartamentu może mieć pewność, że przez lata jego dom z zewnątrz, jak i w środku, będzie wyglądał nowocześnie i estetycznie.

Indywidualny projekt w cenie apartamentu

Oferujemy apartamenty w Lublinie, które można zaprojektować indywidualnie. Zdajemy sobie sprawę, że każda rodzina ma swoje potrzeby, przyzwyczajenia i oczekiwania. Opiekun klienta spotyka się z przyszłymi właścicielami mieszkania, by omówić ustawienie ścianek wewnętrznych, układ przyłączy w kuchni, łazience, czy montażu grzejników. Na specjalne życzenie mieszkanie może mieć osobną kuchnię lub inne, indywidualnie dobrane udogodnienia. Można skorzystać z projektu zamiennego lub wykorzystać własny pomysł na aranżację, a wszystko to w cenie mieszkania - bez dodatkowych opłat. Zawsze jesteśmy otwarci i gotowi do podejmowania nowych wyzwań!