Telefon: 81 503 24 95 
 -

Od 18.02.2020 r. rozpoczynamy sprzedaż Apartamentów Sławinkowskich w budynku A

Od 18.02.2020 r. rozpoczynamy sprzedaż Apartamentów Sławinkowskich w budynku A
Chcesz zamieszkać w zielonej okolicy, ale blisko centrum Lublina? Teraz nadarza się ku temu doskonała okazja! Od 18.02.2020 r. rozpoczynamy sprzedaż lokali w budynku "A" nowego osiedla – Apartamentów Sławinkowskich.

Nasza nowa inwestycja będzie zlokalizowana przy ul. Sławinkowskiej w Lublinie. W ofercie znajdą się przestronne apartamenty, których ceny zaczynają się już od 450 tysięcy złotych. W kolejnym etapie do sprzedaży trafia 8 lokali w budynku A. Już teraz warto zapoznać się z ofertą i wybrać odpowiedni dla siebie apartament.

Apartamenty Sławinkowskie to przede wszystkim komfort, doskonałe wykończenie i lokalizacja. Na dwóch kondygnacjach można znaleźć lokale z dużymi balkonami lub zielonymi tarasami nawet do 44 m2. Przestronne wnętrza, które można samodzielnie zaprojektować spełnią wszystkie wymagania.

INNOWACYJNIE I ENERGOOSZCZĘDNIE

Do budowy naszego osiedla zostaną wykorzystane najwyższej klasy materiały izolacyjne, okna trzyszybowe, wentylacja nawiewno-wywiewna z odzyskiem ciepła. Takie rozwiązania sprawią, że opłaty za zużycie energii będą nieporównywalnie niższe w stosunku do innych tego typu inwestycji.

W STANDARDZIE WYKOŃCZENIA

Tynki gipsowe, powłoka malarska, podejścia pod urządzenia sanitarne, armatura grzewcza, sterująca ciepłem i wentylacją, markowa armatura elektryczna, sieci: tv, lan, telefoniczna oraz światłowód, wentylacja nawiewno-wywiewna z odzyskiem ciepła. Wysokiej klasy okna i drzwi wejściowe, parapety z aglomarmuru. Dla każdego apartamentu przypisane będą dwa miejsca postojowe w otwartym garażu podziemnym. Ponad to:

INDYWIDUALNE PROJEKTY MIESZKAŃ

W zakresie zmian lokatorskich istnieje możliwość dowolnej aranżacji wnętrza: układ scian działowych, ilość i funkcje pomieszczeń, instalacja elektryczna, instalacja wod.-kan., telefon/LAN/tv.

KOMFORT I WYGODA

Apartamenty Sławinkowskie to idealne miejsce dla osób, którzy chcą mieć większą przestrzeń i nie mieszkać na blokowisku. Dużo terenów zielonych wokół planowanych budynków, ale też bliska odległość do centrum Lublina. Te wszystkie atuty sprawiają, że jest to idealne miejsce do życia.