Telefon: 81 503 24 95 
 -

OD 17.12.2020 R. ROZPOCZYNAMY SPRZEDAŻ MIESZKAŃ

OD 17.12.2020 R. ROZPOCZYNAMY SPRZEDAŻ MIESZKAŃ
Od dziś możecie Państwo kupować mieszkania w budynkach M-3, M-4 i M-5 na Osiedlu Nowy Standard.

Nowy Standard to nie tylko nazwa osiedla...
To wyjątkowe podejście do jakości wykończenia budynków oraz lokali. Wykorzystując nowoczesne technologie sprawiliśmy, że mieszkania, które oferujemy będą estetyczne, eleganckie oraz ekologiczne. Idealnie nadają się dla singli oraz małych i dużych rodzin. Aktualnie rozpoczęliśmy sprzedaż kolejnych trzech z jedenastu planowanych budynków.


Nowy Standard dla każdego klienta
Wszystkie apartamenty na osiedlu Nowy Standard oferowane są w wysokim standardzie. Oznacza to, że każdy, kto decyduje się zainwestować w mieszkanie z naszej oferty, otrzyma lokal wyjątkowo wygodny i starannie wykończony przy użyciu sprawdzonych materiałów. Na osiedlu Nowy Standard, posiadamy mieszkania o różnorodnej powierzchni, od 33,92 m2 do 70,35 m2 z możliwością połączenia dwóch lub kilku mieszkań w jedno większe. Tutaj swoje miejsce do życia znajdzie singiel, para z dziećmi lub wielodzietna rodzina.

Co nas wyróżnia?
Czterokondygnacyjne bloki wybudowane z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych, pozwalających na comiesięczne oszczędności. Są cieplejsze, zużywają mniej energii, sprzyjają zdrowiu mieszkańców, a do tego są łatwe w wykończeniu i umożliwiają szybkie wprowadzenie się. Ponadto każdy przyszły właściciel lokalu może zgłosić potrzebę zmiany układu wewnętrznego ścian, przyłączy w kuchni, łazience czy układu grzejników, by móc zaaranżować wnętrze idealnie dopasowane do swoich potrzeb.

Otoczenie przyjazne mieszkańcom
Skupiliśmy się nie tylko na wyjątkowym wykończeniu naszych mieszkań, ale także na wyglądzie i jakości całych budynków oraz otoczenia osiedla. Przykładamy olbrzymią wagę do zapewniania wygód mieszkańcom, oferując lokale wśród zieleni, z ławeczkami i miejscem do rodzinnych zabaw. Właściciele mieszkań mają do dyspozycji słoneczne balkony lub tarasy, a ci z parteru ogródki, które mogą wykorzystać w dowolny sposób. Mieszkańcy mogą zakupić miejsca postojowe na parkingach podziemnych lub parkingu zewnętrznym. Zielone alejki poprawiają komfort życia, ale także sprzyjają sąsiedzkim spotkaniom. W bliskiej odległości osiedla znajdują się sklepy, centrum medyczne oraz przedszkole. A dobra lokalizacja pozwala na szybki dojazd do centrum miasta.

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!