Telefon: 81 503 24 95 
 -

Nova Krańcowa nagrodzona

Nova Krańcowa nagrodzona
Kryształowe Cegły 2018 rozdane.

Nova Krańcowa nagrodzona

W gronie nagodzonych w konkursie na najlepszą inwestycję budowalną znalazły się budynki mieszkalne, dworzec autobusowy i żłobek. Nie zabrakło też wyróżnienia dla nas.

Grupa domlublin.pl odebrała nagrodę w kategorii Zespoły Budynków Mieszkalnych i Mieszkalno-Usługowych. Nasza firma została doceniona za ukończoną już inwestycję na lubelskich Bronowicach, czyli osiedle Nova Krańcowa. Nagroda została wręczona podczas uroczystej Gali na ręce jednego ze wspólników Roberta Więckowskiego.

Kryształowa Cegła to prestiżowe wyróżnienie. W XVIII edycji konkursu „O Kryształową Cegłę” wzięły udział inwestycje z Polski, Ukrainy i Białorusi. Obiekty oceniała międzynarodowa kapituła składają się z architektów. Eksperci odwiedzili każdy z 35 budynków i wybrali najlepsze.

Nova Krańcowa została doceniana za funkcjonalność i architekturę. To obiekt, który odmienił wygląd starej dzielnicy i nadał jej kolorytu. Nasze osiedle składające się z czterech bloków stało się nową wizytówką jednej z najstarszych dzielnic Lublina.

Fot: Kurier Lubelski

Więcej o imprezie znajdziecie na: https://kurierlubelski.pl/gala-konkursu-o-krysztalowa-cegle-architekci-nagrodzili-najlepsze-budynki-zdjecia/ar/13743196