Telefon: 81 503 24 95 
 -

Sport

Artur Szczebak mistrzem Polski

Artur Szczebak reprezentujący Quad Racing Team domlublin.pl zaliczył znakomity sezon 2018. Zawodnik KM Cross Lublin zakończył rywalizację z kilkom znaczącymi trofeami.
Quadowiec w 2018 roku ścigał się w zawodach cross contry i motocrossie gdzie reprezentował barwy Lublina. – To był niesamowicie udany sezon dla mnie, ponieważ mogłem się sprawdzić na tle najlepszych zawodników w Polsce i udało mi się osiągnąć bardzo dobre wyniki. Dziękuję szczególnie za wsparcie grupie Domlublin.pl, która była ze mną cały sezon – mówi zawodnik.

Szczebak w rywalizacji cross country sięgnął po tytuł mistrza Polski nie mając sobie równych w tej dyscyplinie. Jechał bardzo równo przez cały sezon i żaden z rywali nie był w stanie choćby zbliżyć się do niego. W rywalizacji motocrossowej Szczebak był trzeci indywidualnie, ale dzięki zdobytym punktom KM Cross Lublin sięgnął po tytuł klubowy.

 

SPEED CAR MOTOR LUBLIN AWANSOWAŁ

Dwa sezon i dwa awanse. Taki sukces mają za sobą żużlowcy Speed Car Motoru Lublin...
Drużyna od początku startów w rozgrywkach żużlowych wspierana jest przez Grupę Domlublin.pl.

Lubelski zespół sukces świętował po zwycięstwie w finale play-off z ROW Rybnik. Dzięki dobrej postawie i ambitnej jeździe podopieczni Dariusza Śledzia wywalczyli awans w znakomitym stylu. W przyszłym sezonie będą natomiast rywalizować w najlepszej żużlowej lidze świata – PGE Ekstralidze. Tego w Lublinie nie było od 23 lat!

Warto podkreślić, że ogromny udział w wywalczeniu awansu przez lubelski zespół miał jego lider –Andreas Jonsson, który przez cały sezon jeździł z logo naszej Grupy na kevlarze. Szwed nie tylko sięgnął po sukces drużynowy, ale pokazał się ze znakomitej strony również w statystykach indywidualnych, zdobywając tytuł najlepiej punktującego żużlowca Nice 1. Ligi.

W przyszłym sezonie Jonsson także będzie reprezentował barwy Speed Car Motoru Lublin. Czy z logo naszej Grupy? O tym poinformujemy wkrótce.

Grupa domlublin.pl sponsorem lubelskiego żużla

Z przyjemnością ogłaszamy, iż Grupa domlublin.pl została sponsorem lubelskiej drużyny żużlowej Speed Car Motor Lublin, występującej na zapleczu Ekstraligi.
Grupa domlublin.pl od lat wspiera lubelski sport, uczestnicząc w największych wydarzeniach sportowych Lublina. Z logo naszej firmy na strojach od lat występują najlepsi motocrossowcy i quadowcy w Polsce, reprezentujący KM Cross. Uczestniczymy także w życiu lokalnych klubów, takich jak Akademia Piłkarska Bronowice, czy klub zapaśniczy Sokół Lublin.
Tym razem postawiliśmy na dyscyplinę, która w Lublinie odbudowuje swoją pozycję – żużel. W sezonie 2018 logo domlublin.pl będzie widoczne na stadionie przy Al. Zygmuntowskich, nasza gruba będzie ponadto sponsorem lidera zespołu – Andrasa Jonssona.

DOMLUBLIN

Wspieramy młodych sportowców 
Sportowy i organizacyjny rozwój klubu od ponad pół roku wspiera Grupa Deweloperska Dom Lublin (domlublin.pl). Zobacz dlaczego w ocenie przedstawiciela grupy Mariusza Wlaszczyka warta współpracować z BRW!